ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دلیل موفقیت های مختصر فروشندگان در بازاریابی تلفنی این است که رویکرد جذابی برای فروش تلفنی نداشته و به همین دلیل این رویکرد مایه نمی شود که هر شنونده ای دست از شغل خویش برداشته و به صحبت های آن ها گوش دهد. جاسازی یک فرمول کارساز فروش برای بسیاری از استارت آپ‌ها زیاد با اهمیت است، چرا که در این چهره عملیات آنها به راحتی قابل اندازه‌گیری و ارزیابی بوده و به آنها کمک می‌کند تا بخوبی متوجه شوند که آیا حجم فروش و فعالیت آنها در همان اندازه باقی می‌ماند یا با عملکردی برپا به رشدی قابل پروا در هر سال دست پیدا می‌کنند.

 

چگونگی ابتدا کردن مکالمه در این بین بسیار بسیار اهمیت دارد – هر بار که گوشی تلفن را به این منظور بر می‌داریم، باید در ذهن این نکته را داشته باشیم که ما متعاقب توسط آوردن با ارزش‌ترین دارایی فرد روبرو هستیم و آن چیزی نیست غیر از موعد غیرقابل مراجعت آنها. بعد برای داشتن یک رویکرد دلخواه و تصحیح این رویکرد، برنامه ریزی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 

با این وجود باید به این نکته هم توجه داشت که اگر در حال برنامه‌ریزی برای جذب فردی از راه بازاریابی تلفنی موفق هستید که قبل از این هیچ شناختی از شما و شرکت شما ندارد و نیز انتظار دریافت چنین تلفنی را هم از طرف شما ندارد، باید نکات بسیار زیادی را مد نظر قرار دهید؛ چرا که شما تنها چند ثانیه الی متقاعد کردن بیننده خویش برای اذعان تصمیمی مبنی بر ادامه ی مکالمه با خودتان فرصت دارید، بنابراین آموزش بازاریابی تلفنی اهمیت بسزایی دارد.

 

حتما توجه داشته باشید که صدای شما کاملاً با اعتماد به نفس و طبیعی باشد و مصنوعی و تمرینی به عقیده نیاید پیش از اینکه حتی گوشی تلفن را بردارید، آن قدر گفتگو خود را با خود تمرین و تکرار کنید که بدن صدا برای خودتان کاملاً طبیعی به عقیده برسد و با محتوای گفته خویش هیچ مشکلی نداشته باشید. تنظیم تن صدا، سرعت ذکر واژه ها و لحن شما در این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

سعی کنید با این تمرین‌ها دچار این انگار نشوید که با چیرگی فعلی، شما باید در تمام مکالمه‌ها موفق باشید، چرا که واقعیت این است که کل نیازمند فرآورده پیشنهادی شما نبوده و علاقه‌ای به آن ندارند، بعد بدون پروا به چیرگی خودتان و اینکه رویکرد شما از چه کیفیت زیاد بالایی برخوردار است، در دنیای فروش تلفنی اگر ۵۰ بار با کلمه “نه” مواجه نشدید، بدانید که هنوز آنچنان که باید درگیر این پیشه نشده‌اید.

 

بیشتر بخوانید: نرم افزار فروش

 

 

بازاریابی تلفنی

 

در پیوستگی در ۳ قدم ساده شیوه هایی برای نخست مکالمه جذاب اثناء بازاریابی تلفنی ارائه می شود:

 

قدم نخست – پیش درآمد  بازاریابی تلفنی – بینید چه روشی بیشترین تاثیرگذاری را برای شما دارد:

مرحله آغازین مرحله ی ساده ای ست و به راستی مرحله‌ای است که خودتان را شناسایی می‌کنید . . .

“سلام، آقا/خانم . . . ؟

. . . هستم از شرکت . . . ، حال شما خوب است؟”

اغلب با افرادی تصادف می کنید که بطور متقابل همین سوال را از شما می پرسند یا اینکه فقط به سوال شما پذیرش می‌دهند، به هر حال شما باید در این مرحله به صحبت خود پیوسته دهید . .

“شاید موعد نداشته باشید، پس سریع به سوژه اصلی می‌پردازم . . .”.  برای کسب اطلاعات بیشتر، از این وب سایت دید کنید.

 

قدم دوم – نکات جذاب و حاوی ارزش را به مکالمه ی خود با بیننده اضافه کنید

اطمینان دارم که کم و بیش در اغلب موارد به شیوه‌ای خودتان را از دست فروشند‌گان تلفنی خلاص می‌کنید؛ اما شک ندارم که در مواردی هم بوده که فروشنده به انگیزه گونه برخوردی که با شما داشته، به هیچ وجه خوشنود به پایان دادن به مکالمه نبوده‌اید.

 

نکته ارزشی که باید به آن پروا کنید، دقیقاً باید مناسب با نوع کسب و کار شما باشد. چه بسا با توجه به فرآورده یا خدمتی که منظور فروش آن را دارید، به کارگیری یک یا دو جمله اندیشه شده و دقیقاً طراحی شده به شما کمک کند لغایت دلیلی قانع کننده را به بیننده خود گفته و این طور وی را برای در گزین کردن پیمان دادن سررسید خودش به شما قانع کنید. اینجا دقیقاً مرحله‌ای است که خلاقیت و مهارت‌های فروش با یکدیگر ترکیب می‌شوند، یعنی این مرحله دیگر خیلی در بستگی سر راست با شما نیست، بلکه در ارتباط با کاری است که شما می‌توانید برای آنها انجام دهید.

 

در این موارد می توانید از موضوعات پایین کمک بگیرید:

 

صرفه جویی مالی یا افزایش سودآوری

افزایش تولید

صرفه‌جویی در زمان

تعریف برتری های رقابتی

تغییر در قوانین یا چالش‌های موجود در صنعت

مثال:

“من خبره x هستم متخصص در دامنه x هستم. ما به تازگی پروژه‌ای را با x به سپریدن رسانده‌ایم که در آن از طریق x کامیاب به فایده آوری xx مساوی در آن صنعت شده ایم .”  برای کسب اطلاعات بیشتر، از این وب سایت دیدن کنید.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با CRM

 

قدم سوم – پرسش حیاتی

این قدم نهایی به معرفی کوتاهی شما پایان می‌دهد و جایی است که باید سکوت اختیار کنید و چشم براه پذیرش باشید. نخست خوب حیاتی ترین دسته برای یک تماس غیرمنتظره یا تماس برای فروش است، چرا که اگر در مراحل پیش مکالمه ی شما بخوبی پیش نرفته باشد، در این مرحله مطمئنا با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

 

همواره در خاطر بسپارید که یک گفتگوی طبیعی بر پایه پرسش‌های مناسب و با کیفیت شکل می‌گیرد. پس برای دوری از شنیدن یک “نه” زود هنگام، به فکر طراحی پرسش‌های خوب و پسندیده برای ابتدا صحبت تان باشید.

 

در طراحی و برگزیدن پرسش ها در بازاریابی تلفنی سعی کنید به این نکته توجه کنید که سوالات به نحوی باشند که در نهایت شما را به قصد باره عقیده برسانند و پذیرش پسندیده و کارآمدی ار مشتری گرفتن کنید . آموزش فروش تلفنی این منظور میتواند یافتن خلا موجود در شرکت و ارائه توصیه سازنده از جانب شما باشد و یا یک پرسشی که مشتری و نیازمندی های آن را به شما بهتر یشناساند.

 

همچنین طریق امتحان A/B نیز می تواند باره بهره‌گیری پیمان گیرد، یعنی دو رویکرد مختلف را طراحی کرده و بر پای بست، هر یک کمینه یک صد تماس تلفنی داشته باشید و نتیجه را رویهمرفته تماس مورد ارزیابی پیمان دهید. عملکرد فروش را با هر یک از رویکردها باره ارزیابی پیمان دهید و ببینید در کدام یک نرخ کامیابی بالاتری دارید و در ادامه پس از مشخص شدن رویکرد و طریق اثربخش آن را مبنای پیشه خود قرار دهید.


akhbar tecnolozh12

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تلفنی ,بازاریابی ,مرحله ,رویکرد ,مکالمه ,دهید ,بازاریابی تلفنی ,فروش تلفنی ,اطلاعات بیشتر، ,x هستم ,ارزیابی پیمان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیمرغ پلاس آفتاب مهتاب بیوگرافی پچ پچ نیوز سوالات استخدامی Brandon مرجع نمونه پروژه و فایل بیتوته فروشگاه آنلاین روغن سالم